Calendari Ral·li 1.32 Reglament

 

RAL·LI 1.32 ANY 2017

Resultats any 2016

Per baixar la classificació en format PDF punxeu a sobre del banner corresponent

CAMPIONAT  DE  CATALUNYA 1.32 ANY 2017

CLASSIFICACIONS 23è CAMPIONAT G.A.S.S DE RAL.LISLOT
GENER MONTECARLO FEBRER SUECIA MARÇ  SAN REMO MAIG CORSEGA
JUNY AUSTRALIA JULIOL ALEMANYA OCTUBRE CATAL DESEMBRE JAPO

Pos. GRUP WRC 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 XAVI DOMENECH 40 40 40 40 40 40 40   280 240
2   * * * * * * *   0 0
3   * * * * * * *   0 0
                       
                       
Pos. GRUP WRS 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 ANTONIO LOZANO 40 37 37 40 * 40 33   227 227
2 CARLES VINYES 35 40 * 37 40 37 35   224 224
3 TONI MORENO 33 35 35 35 37 35 29   239 210
4 DAVID VALVERDE * * 40 * * * 40   80 80
5 ALEX AYMERICH 37 * * * * * *   37 37
6 ALBERT VIÑAS * * * * * * 37   37 37
7 JOAN RODRIGUEZ * * * * * * 31   31 31
                       
                       
Pos. GRUP SUPER GT 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 RAIMON ROVELLAT * * 40 40 * * 40   120 120
2 JOSEP PARCERISAS 40 40 * * * *     80 80
3 ENRIC ROSICH 37 * 0 * * *     37 37
                       
                       
Pos. GRUP NR 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 JOSEP CANET 37 * * 40 40 37 40   194 194
2 JORDI VILLANUEVA 40 * * * * * *   40 40
3 RAIMON ROVELLAT * * * * * 40 *   40 40
4 XAVIER PIJUAN 35 * * * * * *   35 35
                       
                       
Pos. GRUP N 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 ALFONS COLL 35 21 27 33 35 40 40   231 210
2 ORIOL CAPDEVILA 40 40 40 40 40 * *   200 200
3 JOSEP RAMON BOQUE 31 19 19 29 31 37 *   166 166
4 SANTI RIBALTA 25 15 15 27 29 35 33   179 164
5 RAMON SANGRA 27 * 0 31 33 * 35   126 126
6 CARLES CUADRA 37 27 29 * * * *   93 93
7 XAVIER PONT * 23 25 * * * 37   85 85
8 PEDRO GARCIA 33 25 23 * * * *   81 81
9 TONI MULET * * * 37 37 * *   74 74
10 MARCEL DURAN * 37 * 35 * * *   72 72
11 EMILIO JIMENEZ * 33 31 * * * *   64 64
12 DAVID MOYA * 29 35 * * * *   64 64
13 RICARD PASTOR 23 17 13 * * * *   53 53
14 ESTEVE SERRA * 31 17 * * * *   48 48
15 XISCU ROMERO * * 37 * * * *   37 37
16 DAVID VALVERDE * 35 * * * * *   35 35
17 JOAN CLARET * * 33 * * * *   33 33
18 DOMENEC QUINTANA 29 * * * * * *   29 29
19 DAVID ROCA * * 21 * * * *   21 21
                       
                       
Pos. GRUP WR3D 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 MIQUEL GUBIANAS 40 40 31 * 37 33 31   212 212
2 ALBERTO JODAR * * 40 40 40 35 35   190 190
3 PERE NIN 35 35 29 27 29 29 29   213 186
4 JOSEP PARCERISAS * * 35 37 * 37 40   149 149
5 CARLOS MESTRE * 33 * 29 27 31 25   145 145
6 ALBERT DE AZPIAZU * * 37 33 31 * 27   128 128
7 JUAN RAMON MARTINEZ * * 33 * 33 * 33   99 99
8 JAUME MONSO * * * 35 * * 37   72 72
9 RAIMON ROVELLAT 33 37 * * * * *   70 70
10 POL MESTRE * * * * * 40 *   40 40
11 JOSEP NEBOT 37 * * * * * *   37 37
12 CARLES CUADRA * * * * 35 * *   35 35
13 JOSEP PEREZ * * * 31 * * *   31 31
                       
                       
Pos. COPA OSC 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 EDU OLIVERAS 40 37 40 40 37 40 33   267 234
2 JOSEP CAMPILLO 35 40 37 35 35 35 40   257 222
3 ROMUL PUIG 33 35 35 37 40 33 37   250 217
4 MOISES SIERRA * * 33 * * * 29   62 62
5 ALBERT DE AZPIAZU 37 * * * * * *   37 37
6 DAVID MARTIN * * * * * 37 *   37 37
7 TONI MULET * * * * * * 35   35 35
8 ARNAU PUIG 31 * * * * * *   31 31
9 GERMA PORTET * * * * * * 31   31 31
10 FRANCESC MONTERO 29 * * * * * *   29 29
11 MARC MONTERO 27 * * * * * *   27 27
12 ALEIX PAIRES 25 * * * * * *   25 25
                       
                       
Pos. TROF. INFANTIL 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 NIKO RIBALTA 35 40 40 40 40 * 37   232 232
2 PAULA SIERRA * * 37 * * * 40   77 77
3 GUILLEM PIJUAN 40 * * * * * *   40 40
4 MARC MONTERO 37 * * * * * *   37 37
5 EUDALD PIJUAN 33 * * * * * *   33 33
6 ALEIX PAIRES 31 * * * * * *   31 31