Calendari Ral·li 1.32 Reglament

 

RAL·LI 1.32 ANY 2017

Resultats any 2016

Per baixar la classificació en format PDF punxeu a sobre del banner corresponent

CAMPIONAT  DE  CATALUNYA 1.32 ANY 2017

CLASSIFICACIONS 23è CAMPIONAT G.A.S.S DE RAL.LISLOT
GENER MONTECARLO FEBRER SUECIA MARÇ  SAN REMO MAIG CORSEGA
JUNY AUSTRALIA JULIOL ALEMANYA OCTUBRE CATAL NOVEMBRE JAPO

Pos. GRUP WRC 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 XAVI DOMENECH 40 40 40 40 40 40 40 * 280 240
2   * * * * * * * * 0 0
3   * * * * * * * * 0 0
                       
                       
Pos. GRUP WRS 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 CARLES VINYES 35 40 * 37 40 37 35 40 264 229
2 ANTONIO LOZANO 40 37 37 40 * 40 33 * 227 227
3 TONI MORENO 33 35 35 35 37 35 29 35 274 212
4 DAVID VALVERDE * * 40 * * * 40 * 80 80
5 ALEX AYMERICH 37 * * * * * * * 37 37
6 ALBERT VIÑAS * * * * * * 37 * 37 37
7 JUAN RAMON MARTINEZ * * * * * * * 37 37 37
8 JOAN RODRIGUEZ * * * * * * 31 * 31 31
                       
                       
Pos. GRUP SUPER GT 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 RAIMON ROVELLAT * * 40 40 * * 40 40 160 160
2 JOSEP PARCERISAS 40 40 * * * * * * 80 80
3 ENRIC ROSICH 37 * 0 * * * * * 37 37
                       
                       
Pos. GRUP NR 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 16.12 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 JOSEP CANET 37 * * 40 40 37 40 40 234 234
2 JORDI VILLANUEVA 40 * * * * * * * 40 40
3 RAIMON ROVELLAT * * * * * 40 * * 40 40
4 XAVIER PIJUAN 35 * * * * * * * 35 35
                       
                       
Pos. GRUP N 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 ORIOL CAPDEVILA 40 40 40 40 40 * * 40 240 240
2 ALFONS COLL 35 21 27 33 35 40 40 35 266 218
3 JOSEP RAMON BOQUE 31 19 19 29 31 37 * 37 203 184
4 SANTI RIBALTA 25 15 15 27 29 35 33 * 179 164
5 RAMON SANGRA 27 * 0 31 33 * 35 * 126 126
6 CARLES CUADRA 37 27 29 * * * * * 93 93
7 XAVIER PONT * 23 25 * * * 37 * 85 85
8 PEDRO GARCIA 33 25 23 * * * * * 81 81
9 TONI MULET * * * 37 37 * * * 74 74
10 MARCEL DURAN * 37 * 35 * * * * 72 72
11 EMILIO JIMENEZ * 33 31 * * * * * 64 64
12 DAVID MOYA * 29 35 * * * * * 64 64
13 RICARD PASTOR 23 17 13 * * * * * 53 53
14 ESTEVE SERRA * 31 17 * * * * * 48 48
15 XISCU ROMERO * * 37 * * * * * 37 37
16 DAVID VALVERDE * 35 * * * * * * 35 35
17 JOAN CLARET * * 33 * * * * * 33 33
18 DOMENEC QUINTANA 29 * * * * * * * 29 29
19 DAVID ROCA * * 21 * * * * * 21 21
                       
                       
Pos. GRUP WR3D 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 ALBERTO JODAR * * 40 40 40 35 35 31 221 221
2 MIQUEL GUBIANAS 40 40 31 * 37 33 31 33 245 214
3 PERE NIN 35 35 29 27 29 29 29 27 240 186
4 JOSEP PARCERISAS * * 35 37 * 37 40 37 186 186
5 CARLOS MESTRE * 33 * 29 27 31 25 25 170 170
6 ALBERT DE AZPIAZU * * 37 33 31 * 27 29 157 157
7 JAUME MONSO * * * 35 * * 37 35 107 107
8 JUAN RAMON MARTINEZ * * 33 * 33 * 33 * 99 99
9 RAIMON ROVELLAT 33 37 * * * * * * 70 70
10 POL MESTRE * * * * * 40 * * 40 40
11 TONI MULET * * * * * * * 40 40 40
12 JOSEP NEBOT 37 * * * * * * * 37 37
13 CARLES CUADRA * * * * 35 * * * 35 35
14 JOSEP PEREZ * * * 31 * * * * 31 31
                       
                       
Pos. COPA OSC 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 EDU OLIVERAS 40 37 40 40 37 40 33 35 302 234
2 JOSEP CAMPILLO 35 40 37 35 35 35 40 37 294 224
3 ROMUL PUIG 33 35 35 37 40 33 37 40 290 224
4 MOISES SIERRA * * 33 * * * 29 33 95 95
5 ALBERT DE AZPIAZU 37 * * * * * * * 37 37
6 DAVID MARTIN * * * * * 37 * * 37 37
7 TONI MULET * * * * * * 35 * 35 35
8 ARNAU PUIG 31 * * * * * * * 31 31
9 GERMA PORTET * * * * * * 31 * 31 31
10 JOAQUIM MASCLANS * * * * * * * 31 31 31
11 FRANCESC MONTERO 29 * * * * * * * 29 29
12 MARC MONTERO 27 * * * * * * * 27 27
13 ALEIX PAIRES 25 * * * * * * * 25 25
                       
                       
Pos. TROF. INFANTIL 28.01 18.02 04.03 20,05 17.06 15.07 07.10 11.11 P.B. P.N.
    MONT SUEC S. REM CORC AUST ALEM CAT JAPO    
1 NIKO RIBALTA 35 40 40 40 40 * 37 * 232 232
2 PAULA SIERRA * * 37 * * * 40 40 117 117
3 GUILLEM PIJUAN 40 * * * * * * * 40 40
4 MARC MONTERO 37 * * * * * * * 37 37
5 EUDALD PIJUAN 33 * * * * * * * 33 33
6 ALEIX PAIRES 31 * * * * * * * 31 31